Posolona kawa? Tak! Klamka posmarowana pastą do zębów? Owszem! Schowana szczoteczka do zębów? Czemu nie? Znikająca pasta, gdy szczoteczka się odnajdzie? Jasne!

Mamy 1kwietnia i tylko od nas zależy jak spędzimy Prima Aprilis. To wszystko zależy od naszej wyobraźni i kreatywności. Niektórzy nie zawracają sobie głowy psikusami, dla mnie to jedyny dzień, kiedy mogę napsocić.

Mam to szczęście, że odbiorcy żartów mają dystans do siebie i określonych sytuacji. Tylko mam problem z doczekaniem się, kiedy zainteresowany zorientuje się w sytuacji, a ja zaczynam się śmiać pod nosem. Sytuacja robi się conajmniej dziwna, a na pytanie ‘co się stało?’ nie potrafię odpowiedzieć.

Częstym ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia, a raczej jej brak. To tak jak ze wszystkim. Musisz włożyć trochę wysiłku w to, żeby coś osiągnąć, czy to zwykły żart, czy praca nad sobą.

Pamiętaj, żeby dzisiaj nie być nadętym bufonem. To dzień żartów i psikusów. I choć tradycja z roku na rok jest coraz bardziej mniej istotna, gwarantuję, że śmiech to zdrowie.

A Ty zrobiłeś już komuś kawał, czy jeszcze przed Tobą? A może nie obchodzisz Prima Aprilis?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *