Im więcej Ciebie, tym mniej.

Dawno mnie nie było. Potrzebowałam czasu dla siebie i swojej rodziny, a i pojawiła mi się lista celów na lodówce do zrealizowania i z każdym dniem się wydłuża. Potrzebowałam tego czasu dla dzieci. Młodsze jest na etapie uczenia się wszystkiego, papugowania moich zachowań i telefon jest obok. Wieczorem jestem zwyczajnie zmęczona, bo moja dwulatka jest … Continue reading Im więcej Ciebie, tym mniej.

Drogi znajomy/znajomo!

Jeżeli chcesz przekazywać treści DOMNIEMANYM osobom w Twoim domyśle, występującym w moich wpisach, gdzie ja często generalizuje swoje zdanie, wyjmij kij z dupy, nie czytaj mojego bloga i najlepiej opuść moje grono czytelników. Dziękuję za uwagę 🥰❤

Awaria i super spec.

Zima w pełni, -13 na termometrze. Dzieci cieszą się na widok śniegu, a w wynajmowanym mieszkaniu 12 stopni, bo spece od wszystkiego (konserwatorzy przydzieleni do mieszkania) od tygodnia robią kaloryfer, który padł. 'Robią', jeżeli można nazwać przyjście i przyglądanie się kaloryferowi przez pół godziny, po czym rozłożenie rąk. Informuję, że pomodlić to się można w … Continue reading Awaria i super spec.